V kostce o COMIX Pubu

Naším cílem je nabídnout prvotřídní pokrmy. Naše kuchyně je opravdová a poctivá. Na Vašem talíři se objeví vždy rafinované jídlo. V poledne si můžete vychutnat rychlý a chutný oběd, večer pak speciálně sestavené menu. Interiér je jednoduše a poctivě designovaný, atmosféru podtrhují komiksové kresby na obrazech. Skvělě ošetřené tankové pivo Pilsner Urquell Váš zážitek umocní.

Kuchyně je svým vyzněním nekomplikovaná, a přesto dokonalá. Recepty vycházejí ze světové a české kuchyně s vlivem moderní kuchyně, ale vždy s osobním rukopisem šéfkuchaře Václava Matouška. Denně nové obědové menu je připravované vždy z aktuálně nejlepších dostupných surovin. Stálé menu je upravováno ve dvou až tříměsíčních intervalech. Celá nabídka je doplňována o sezónní speciality.

Více

Rezervace

Chcete mít jistotu, že pro vás budeme mít připravený stůl? Udělejte si rezervaci.

Rezervovat

Slovo šéfkuchaře

Svému zaměstnání se věnuji dvacet let. Pozice šéfkuchaře je o zodpovědnosti a stálém sebevzělávání. Učit se neustále nové věci mě baví a žene kupředu. Restauraci se snažíme přetvářet, vylepšovat, zaměřovat se na detaily a držet se nových trendů. Čerstvé a kvalitní suroviny jsou mojí prioritou, nic pro mě není v kuchyni důležitější.

Václav Matoušek

Šéfkuchař COMIX Pub

Denní menu

COMIX Pub má otevřeno

  • Pondělí – Čtvrtek: 11:00 – 24:00
  • Pátek: 11:00 – 01:00
  • Sobota: 11:30 – 01:00
  • Neděle: 11:30 – 23:00
Rezervovat stůl

Řekli o nás

Comix PUB - Fotogalerie

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Comix Pub

Novinky

Novinky

Připravili jsme pro Vás několik novinek v nápojovém i vinném lístku.
Nově můžete ochutnat GIn & Tonic menu. Speciální výběr ginů napárovaný s originálním tonikem Thomas Henry. Sázíme na kvalitu ve všech ohledech, proto jsme se rozhodli vyměnit klasické nealko nápoje za fantastickou chuť limonád Fritz - Kola a Fritz - Limo. Další obohacení najdete v destilátech, těšit se můžete na prvotřídní pálenky Baron Hildprandt. Ve vinném lístku najdete rafinovaný výběr z celého světa.

Kurz grilování s šéfkuchařem Václavem

Kurz grilování s šéfkuchařem Václavem

Pozor hlášení pro milovníky grilování !!!
Často se hosté ptají, zda by nebylo možné si u nás objednat kurz vaření, proto jsme se rozhodli začít s letními kurzy u našeho grilu. Pár jsme jich už uskutečnili a měli parádní ohlas. Napadlo nás, že by to mohl být skvělý dárek pro Vaše blízké, darujte zážitek. :-)
více info na rezervace@comixpub.cz

Napište nám

nebo zavolejte na telefon +420 777 66 28 00

(*) Takto označená políčka jsou povinná.